• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

…Хоч як нещадно лютий вітер

Його хитав і виривав,

А пролісок так вірив в літо,

Що й холоду не помічав...

/Files/images/FB_IMG_1663136434864.jpg

Дошкільний навчальний заклад №7 "Пролісок" був створений у грудні 1982 року. В садочку функціонує 9 груп. Працюють такі спеціалісти, як: керівник гуртка англійської мови, практичний психолог, вчитель логопед-дефектолог, музичні керівники, інструктор з фізичного виховання. Функціонує 2 спеціалізовані групи: для дітей з вадами зору та для дітей з вадами мовлення.

Наш дитячий садочок повністю виправдовує свою назву «Пролісок», тому, незалежно від обставин, економічної ситуації, політичної «погоди» працюємо для дитини, з дитиною, в ім’я дитини.

Наш девіз: Постійність у всьому, терпіння завжди,

В любові дитина повинна рости!

У ДНЗ «Пролісок» новаторство є скрізь, так як садочок є опорним по впровадженню інноваційних технологій: фізкультура за авторською методикою М.Єфименка «Театр фізичного виховання» є процесом творчої взаємодії і теплих відносин педагога та дитини, англійська мова за авторською методикою Т.Шкваріної з раннього віку формує в дитині індивідуальну громадську позицію і дає фундаментальні знання англійської культури, мови, звичаїв.

Для розвитку здібностей працюють гуртки профільного спрямування: психологічний "Пізнай себе" (керівник Коритко О.В.), гурток англійської мови (Магеровська С.В.)

Ми ентузіасти, а це – ні купити, ні придбати неможливо. Це просто стан душі прекрасного колективу садочку «Пролісок» .

Наша адреса: м.Чортків, вул. В.Великого, 26

Телефон: (03552) 3-13-37

e-mail: dnz_prolisok@ukr.net

Адреса нашої сторінки https://www.facebook.com/dnz7prolisok

Кiлькiсть переглядiв: 970

Коментарi