Квітковий бал

2014-05-13

/Files/images/DSC02061.JPG

13 травня 2014 року на базі ДНЗ №7 (завідувач Наконічевська О.В.) проведено міське методичне об’єднання музкерівників та вихователів на тему: «Музична гра як педагогічний феномен». До уваги усім педагогам представлено свято «Квітковий бал» за участю дошкільників старшої групи «Метелик» (вихователі Іванців О.С., Миханцьо В.І., музкерівник Чуйко Є.А.). Дошкільники, граючись у жваві музичні ігри, розвивали музичні здібності, природну та музичну пам'ять, розмовну мову, координацію рухів, співвідношення музичного слуху і голосу. Вихованцями рупи «Волошка» (вихователь Опацька Г.І., музкерівник Підгородецька О.П.) продемонстровані фрагменти народних ігор: «Вію, вію вінець», «Ой летіла зозуленька». Практика показала, що рухові ігри, побудовані на матеріалі українського музичного фольклору донині є цікавими для дітей, не втратили своєї актуальності, та, на наш погляд, мають використовуватися в сучасних методиках музичного виховання, як такі, що справді виконують розвивальну функцію.

Щодо теоретичної частини, педагогами прослухана доповідь «Українські музичні дитячі ігри в дошкільному закладі» (вихователь-методист Міщанчук С.О.) та виступ з власного досвіду «Використання різного виду ігор на заняттях та святах з музичного виховання» (музичний керівник Чуйко Є.А.).

Підсумовуючи переглянутий матеріал, можна зробити висновок, що українські дитячі музичні ігри посідають особливе місце у навчально-виховному процесі та духовному вихованні дітей, формуванні розвитку у них музично-естетичних здібностей.

Кiлькiсть переглядiв: 334

Коментарi